Ngt inşaat » Aurakent 2 28 Aralık 2014

Ngt inşaat Aurakent projeleri ile geliyor


 
 
2003 yılından bu yana inşaat sektöründe güçlü teknik kadrosu, dinamik ve öncü misyonu ile faaliyet gösteren TET İNŞAAT’ın enerjisi ile 1999 yılından bu yana inşaat sektöründe üstün uzmanlık ve köklü deneyimiyle en iyiyi hedeflemiş olan Güler İnşaat’ın tecrübesini birleştirerek yoluna daha güçlü devam ediyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi’nden mezun olan inşaat mühendisi Tuncay Efe ve Necati Güler’in çalışmalarını birlikte yürüttükleri NGT İnşaat, proje yapım hizmetleri, mimarlık ve mühendislik hizmetleri, taahhüt işleri hizmetleri ile konut yapımı ve satışı hizmetleri konusunda hizmetler vererek, şehrin en güzel binalarına imza atmaktadır.

Uzman ve tecrübeli proje yönetim kadrosu ile taahhüt edilen projelerin gününde teslimini gerçekleştiren NGT İnşaat, mühendislikten ödün vermeden sağlam ve kaliteli yapılar inşaa etmeyi temel felsefe edinmiştir.

NGT İnşaat yetişmiş tecrübeli teknik personel, makine ve ekipman farkı ile seçmiş olduğu TSE belgeli ürünleriyle sektöründe müşteri güvenini kazanmıştır. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine doğru çözümleri oluştururken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemektedir.

Proje etiketleri ;
Aurakent 2 fiyatları , Aurakent 2 teslim tarihi, Aurakent 2 fiyat listesi , Ngt inşaat konut projeleri, Aurakent 2 nerede?

Ngt inşaat konut projeleri


 
Tüm Ngt inşaat projelerini görüntüle »

Aurakent 2 ile ilgili haberler


 

Aurakent 2 fiyat listesi

28 Aralık 2014 - Aurakent 2 de 3+1 ve dubleks daireler size geniş yaşam alanı sunacak.Henüz fiyat listesi belli değil.

Aurakent 2 teslim tarihi

28 Aralık 2014 - Bursanın yıldızı Nilüferde Aurakent 2 projesi de sizi kendine çekecek.Henüz projenin teslim tarihi belli değil.
Diğer haberleri görüntüle »