Nef Ataköy 22 fiyat listesi


 
 
Nef Ataköy 22, tüm ulaşım hatlarının kesiştiği noktada
İstanbul’un en işlek ulaşım hattı olan E5’in hemen bitişiğinde ve Ataköy'ün en merkezi arazisi üzerinde yer alan Nef Ataköy 22'nin kapısının önünde, günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs ve metro durakları yer alıyor. Ayrıca yeni yapılacak olan Ataköy-İkitelli metrosunun bir durağının da projenin hemen yanında yer alması planlanıyor. Böylece Nef Ataköy 22; Olimpiyat Köyü’ne ve 3. Havalimanı'na gitmek isteyenlerin bir durağı haline geliyor. Proje, Anadolu Yakası'ndan Marmaray, Avrupa Yakası'ndan ise metro ve metrobüsle bu hatta ulaşmak isteyenlerin aktarma durağı ve geçiş yolu konumunda yer alıyor.

Nef Ataköy 22’de fiyatlar 150 bin dolardan başlıyor
Nef Ataköy 22’de 45 ile 235 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra home-officeler ve mağazalarda yer alıyor. Kata ve konuma göre değişiklik gösteren 1+1 dairelerin fiyatları 150 bin dolardan başlıyor. Projede ayrıca %1 KDV uygulaması bulunuyor.

Tüm proje ve inşaat maliyetinin finansmanı Odeabank’tan
Garantili Proje sistemi ile tüm projelerinde satışa başlamadan önce proje maliyetini güvence altına alan Nef, Ataköy 22’de proje finansmanı için Odeabank ile anlaştı.

Proje etiketleri ;
Nef Ataköy 22 fiyatları , Nef Ataköy 22 teslim tarihi, Nef Ataköy 22 fiyat listesi , Nef İnşaat konut projeleri, Nef Ataköy 22 nerede?

Nef İnşaat konut projeleri


 
Tüm Nef İnşaat projelerini görüntüle »

Nef Ataköy 22 ile ilgili haberler


 

Nef Ataköy 22 teslim tarihi

05 Mayıs 2014 - İstanbul Avrupa Yakası Ataköy'de konumlandırılan ve karma proje olarak tasarlanan Nef Ataköy 22 teslim tarihi ni haberimizde bulabilirsiniz. Projede; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor. Nef Ataköy 22 teslim tarihi 2017 olarak belirlendi.
Diğer haberleri görüntüle »