Dap Yapı » İstMarina 11 Aralık 2014

Dapt Yapı İstmarina en iyi proje ödüllü


 
 
internatıonal Property Awards’de “Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme” Projesi Seçilen İstmarina, Türkiye’den Bu Ödüle Layık Görülen Tek Proje Oldu.

Gayrimenkul sektöründe benzersiz mimari projelere imza atan DAP Yapı’nın İstMarina projesi, Dünya’nın en önemli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen “International Property Awards”da, “2014-2015 Yapı Geliştirme” kategorisinde “Dünya’nın En İyi Projesi” seçildi.

DAP Yapı’nın, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Anadolu yakasının en hızlı gelişen ve yıldızı parlayan bölgesi Kartal sahilinde gerçekleştirdiği İstMarina, Türkiye ve komşu ülkelerden ödüle layık görülen tek proje olarak büyük bir başarıya imza attı.

Gayrimenkul sektöründe benzersiz mimari projelere imza atan DAP Yapı, birbiri ardına aldığı uluslararası ödüllerle başarılarını tescillendirirken, Türkiye’nin inşaat sektöründeki gururu olmaya devam ediyor.

DAP Yapı, İstanbul’a kazandırdığı İstMarina projesi ile Londra’da gerçekleştirilen European Property Awards’de “Avrupa’nın En İyi Projesi” seçilirken, 8 farklı proje ile 15 dalda ödül kazanarak ulaşılması güç bir rekora imza atmıştı.

“Avrupa’nın En İyi Projesi” ödülü ile Dubai’de düzenlenen International Property Awards’e iştirak eden İstMarina, burada da tartışmasız bir şekilde dünyanın beğenisini kazanıp, Asya, Afrika, Birleşik Krallık, Amerika ve Arap ülkelerinin ödüllü projelerini geride bırakarak, “2014-2015 Yapı Geliştirme” kategorisinde Dünya’nın En İyi Projesi ödülüne layık görüldü. İş ve yaşam projeleriyle de İstanbul’un farklı bölgelerinde geleceğin projelerini geliştiren DAP Yapı, Türkiye’den ödül alan tek firma oldu.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz:” Bu ödülü sadece şirketimiz adına değil aynı zamanda ülkemiz adına aldık”

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, ödül ile ilgili şunları söyledi:Ülkemizi uluslararası arenada bu şekilde temsil etmek bizim için gurur verici. İstMarina için yıllarca çalıştık, araştırma yaptık. Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra’dan akabinde Dubai’den aldığımız uluslararası ödüller ile taçlandırdık. Türkiye’den ödüle layık görülen tek proje İstMarina oldu. Bu ödülü sadece şirketimiz adına değil aynı zamanda ülkemiz adına aldık. Bize desteğini esirgemeyen TOKİ Başkanı M. Ergün Turan ve kurumuna, Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum ve kurumuna, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaş ve ekibine, Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’e, çalışanlarımıza ve bizden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve hayallerimize ortak olan tüm müşterilerimizle ödülümüzü paylaşıyor, şükranlarımı sunuyorum. İstanbul’un en gözde ve yükselen bölgelerinde hem iş hem de konut projelerimizle ülkemize değer kattık. Geleceğin projelerini üretmeye ve ülkemizi bu alanda temsil etmeye devam edeceğiz. Bu ödül ile sorumluluğumuz bir kat daha arttı.”


Dünya çapında kazanılan ödüllerin uzun süren detaylı çalışmalarını ve hayallerinin birer ürünü olduğunu belirten Ziya Yılmaz, “Biz sadece ülkemize ve şehrimize değer katacak proje geliştirmiyor geleceğin yaşam alanlarını tasarlıyoruz. Çağın en yeni teknolojisini ve en iyi malzemesini kullanıyoruz. Bu sebeplerden dolayı tüm projelerimiz rekor prim yapıyor, Avrupa’dan ve Dünyadan ödüller kazanıyor” dedi.

Proje etiketleri ;
İstMarina fiyatları , İstMarina teslim tarihi, İstMarina fiyat listesi , Dap Yapı konut projeleri, İstMarina nerede?

Dap Yapı konut projeleri


 
Tüm Dap Yapı projelerini görüntüle »

İstMarina ile ilgili haberler


 

İstmarina Kartal fiyat listesi

29 Mayıs 2014 - 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1'den oluşan İstmarina Kartal projesinde satılık daireler 250 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İstmarina Kartal satılık dairelere 25 bin lira peşinat ya da 24 ay sıfır faizle sahip olunabiliyor. Kartal İstmarina Evleri 31 katlı A blok, ...

İstMarina fiyat listesi

12 Mayıs 2014 - stanbul Marina 5 Milyon Liralık Daireleriyle Geliyor DAP Yapı'nın Kartal sahilde inşa edeceği projenin adı İstanbul Marina olurken, fiyatlar da 25 bin kişinin talebine göre 200 bin liradan başlayıp 5 milyon liraya kadar çıkıyor. Resmi satış Mayıs'ta başlayacak ama gelen talep 5 ...

İstMarina teslim tarihi

12 Mayıs 2014 - İnşaatı 36 ayda bitireceğiz. Satışları ise bu yıl sonuna kadar bitirmeyi planlıyoruz. Amacımız blok blok ya da hızlı satmak değil, yaşam alanı oluşturmaktır. Daha lansmana çıkmadan günde ortalama 100 kişi arıyor. Aynı daire için 3-4 tane yedek isim yazdık. AVM'yi ise daha ...

İstanbul Marina 5 Milyon Liralık Daireleriyle Geliyor

12 Mayıs 2014 - DAP Yapı'nın Kartal sahilde inşa edeceği projenin adı İstanbul Marina olurken, fiyatlar da 25 bin kişinin talebine göre 200 bin liradan başlayıp 5 milyon liraya kadar çıkıyor. Resmi satış Mayıs'ta başlayacak ama gelen talep 5 bini aştı. Projenin satışa çıkmasıyla sektöre ...

Dap Yapı European Property Awards tarafından 15 ödüle layık görüldü

17 Ekim 2014 - Geçen sene 9 ödül kazanarak bir ilke imza atan DAP Yapı bu sene 8 farklı proje ile 15 ödül alarak kendi rekorunu kırmış oldu Gayrimenkul sektöründe benzersiz mimari projelere imza atan DAP YAPI, İstanbul’a kazandırdığı 8 farklı proje ile 15 dalda ödül kazandı. European ...
Diğer haberleri görüntüle »