Sur yapı Konut Projeleri


Sur yapı Haberleri


 

Marka Rezidans Bursa teslim tarihi

Marka rezidans Bursa suryapı projesinde hayatın içinde ve merkezinde yer alacaksınız.Uludağ manzaralı projenin teslim tarihi aralık 2016 olarak ön görülmüştür.

Marka Rezidans Bursa fiyat listesi

Suryapı marka rezidans ve alışverş merkezi şu anda indirimli ön satışlarına başlamış durumda.Lansmana özel fiyat avantajı ile 330 bin TL-1 milyon 869 bin TL arasında sizde projeden bir daire yada ofis sahibi olabilirsiniz.

Sur yapı corridordan son 40 daire

1Suryapının iddealı projesinde artık geri sayıma girildi.Projede kalan son 40 daire için acele edin. 1+1 lerin fiyat 228 bin tlden 2+1 lerin 473 bin tlden başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Suryapı Vitrin teslim tarihi

Gaziosmanpaşada hayata geçirilen Suryapı Vitrin projesinin sosyal olanakları arasında ise sauna, yüzme havuzu, güvenlik, otopark, yürüyüş yolları, fitness center ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Suryapı vitrin projesinin teslim tarihi temmuz 2016 olarak ö

Suryapı Vitrin fiyat listesi

1+1 dairelerde 300 bin TL’den 2+1 dairelerde 420 bin TL’den 3+1 dairelerde 700 bin TL’den 4+1 dairelerde ise 1 milyon 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Sur Yapı Vitrin Gaziosmanpaşa projesinde kalan konut bede
Diğer haberleri görüntüle »